top of page
PATARIMAI IR NAUDINGA INFORMACIJA JUMS APIE ODONTOLOGIJĄ

Odontologijos paslaugos tobulai Jūsų šypsenai

February 28, 2017

Norite nuostabios šypsenos ir sveikų dantų? Kaip ir kiekvienu atveju svarbiausios yra Jūsų pastangos ir dėmesys dantų sveikatos išsaugojimui, o odontologija gali padėti išspręsti tas problemas, kai reikalinga profesionali pagalba. Taigi, kokios „SOSDENTA“ odontologijos paslaugos jau spėjo tapti pačiomis populiariausiomis, pacientams siekiant išsaugoti ar susikurti tobulą šypseną?

Faktai, kurių nežinojote apie dantis ir burnos higieną

March 07, 2017

Kiekvienas turime dantis, o burnos priežiūra atrodo visiems puikiai pažįstamas kasdienis procesas, tačiau ar tikrai viską žinome apie dantis, burnos higieną, odontologiją, jos istoriją?  Net jei atsakėte teigiamai, nebūkite tokie užtikrinti – lažinamės, kad perskaitę šį straipsnį, sužinosite bent vieną stebinantį faktą.

Inovatyviausi odontologijos sprendimai

March 14, 2017

Šių dienų odontologija gerokai skiriasi nuo pirmųjų savo gyvavimo metų: naujovės tapo neatsiejama odontologijos progreso dalimi, o, jei pabandytume suskaičiuoti visus įmanomus skirtumus, pamatytume, kad jų yra labai daug. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog  bene pats geriausias dalykas, kuomet kalbame apie pokyčius odontologijos srityje, yra inovatyvūs sprendimai. Taigi, kokie sprendimai buvo patys inovatyviausi? Kaip jie pakeitė odontologiją? Kaip jie pakeitė odontologų darbą bei pacientų gyvenimą? Šiame straipsnyje pateiksime atsakymus į šiuos reikšmingus klausimus.

Please reload

bottom of page