top of page

Odontologijos paslaugos tobulai Jūsų šypsenai

Norite nuostabios šypsenos ir sveikų dantų? Kaip ir kiekvienu atveju svarbiausios yra Jūsų pastangos ir dėmesys dantų sveikatos išsaugojimui, o odontologija gali padėti išspręsti tas problemas, kai reikalinga profesionali pagalba. Taigi, kokios „SOSDENTA“ odontologijos paslaugos jau spėjo tapti pačiomis populiariausiomis, siekiant tobulos šypsenos?

Dantų gydymas ir plombavimas

Turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nebūtų susidūręs su vadinamosios dantų skylutėmis. Lankantis profilaktiškai pas odontologą bent kartą per metus, didelių ir sudėtingų karieso pažeidimų įmanoma išvengti, o ir atsiradus smulkiems neatitkimams, užtenka nesudėtingo dantų plombavimo. Šis dantų gydymo būdas užkerta kelią tolimesniam dantų audinių pažeidimui, bakterijų dauginimuisi. Ši paslauga taip pat leidžia atkurti trūkstamą danties audinį ir garantuoja, kad nejusite diskomforto valgydami, gerdami, dantis nereaguos į temperatūros skirtumus. Nors kiekviena situacija yra individuali, dažniausiai mažiems dantų pažeidimams pašalinti reikia vos vieno vizito pas odontologą.

Uždelsus kreiptis į odontologus laiku ir atidėliojant danties gydymą, dantis pažeidžiamas negrįžtamai ir tai gali reikšti net viso danties netekimą. Maža to, svarbu akcentuoti ir tai, kad uždelstus danties susirgimus gali lydėti įvairios reakcijos – viso žando ištinimas, atsiradęs skausmingi pūliniai apie dantenas ir pan., dėl kurių tenka ieškoti skubios odontologo pagalbos.

Burnos chirurgija

Šypseną pavadinti tobula bus sunku tuo atveju, jei egzistuos tam tikri jos trūkumai – dantys, trukdantys vienas kitams ir kuriuos būtina ištraukti, neišdygę dantys ar protiniai dantys. Tokioms situacijoms pašalinti geriausiai tinka dar viena ypač populiari paslauga – burnos chirurgija. Dantų rovimas gali būti būtinas ir tais atvejais, kai dėl ypač įsisenėjusių dantų pažeidimų kyla infekcijos rizika, susidaro pūliniai ir danties išsaugoti nepavyksta, o ištraukimas būtinas, kad nebūtų pažeisti kiti audiniai, kurių netekimas apsunkintų gydymo procesą. Burnos chirurgija ypač populiarėja dėl didėjančio pacientų skaičiaus, kurie tobulina savo šypseną breketų pagalba ir renkasi ortodontonį gydymą, kurio metu ypač dažnai būtinas dantų pašalinimas taisyklingam sąkandžiui sukurti.

Dantų protezavimas ir implantavimas

Šypsena tikrai nedžiugins, jei joje trūks vieno ar kelių dantų ar šie bus aptrupėję, nulūžę, pakeitę spalvą. Ši problema rimta ne tik estetiniu, bet ir praktiniu požiūriu – net ir vienos danties nebuvimas arba stipriai nudilę dantys gerokai apsunkina valgymo procesą. Būtent tokiais atvejais verta apsvarstyti dantų protezavimo ar implantavimo paslaugas. Dantų protezavimas gali būti atliekamas skirtingais metodais ir priemonėmis, todėl profesionalios apžiūros metu yra parenkamas pats tinkamiausias dantų atstatymo būdas. Beje, jei tokioms paslaugoms, kaip dantų plombavimas ar burnos chirurgija yra suteikiama skubi pagalba, tai dantų protezavimas -  tai reikalaujantis pasiruošimo, kruopščiai suplanuotas procesas.

Dantų balinimas

Dar vienas būtinas tobulos šypsenos akcentas yra akinantis baltumas. Vis dėlto, tik labai maža dalis žmonių gali pasigirti akinančio baltumo natūraliais dantimis – dažniausiai šį tikslą galima pasiekti tik naudojant papildomas balinimo priemones. Kai kuriais atvejais dantų balinimas gali būti atliekamas savarankiškai namų sąlygomis, tačiau pats geriausias bei patikimiausias pasirinkimas yra profesionalus dantų balinimas odontologijos kabinete. Konsultacijos metu profesionaliai įvertiama dantų būklė, įvertinama, ar dėl atsiradusių pakitimų dantų balinimas galimas. "Sosdenta" odontologijos kabinete Vilniuje siūlomas dantų balinimas kapomis, kuris yra saugus ir ypač rezultatyvus, dantys įgauna natūralų baltumą vos po vieno balinimo kurso, o pagaminta kapa leidžia nebrangiai palaikyti pasiektus rezultatus, suderinus su odontologu balinimo kursų reguliarumą.

Burnos  ertmės higiena

Net ir tuo atveju, jei savo dantis prižiūrite tinkamai ir kruopščiai valote juos ne tik dantų šepetėliu, bet naudojate ir dantų siūlą, skalavimo skystį, odontologai tvirtina, kad iš tiesų tobulą šypseną turėsite tik tuo atveju, jei bent 1 – 2 kartus per metus nepamiršite atlikti profesionalios burnos ertmės higienos. Tai paprasta, tačiau labai veiksminga procedūra, kurios metu pašalinami dantų akmenys, nuvalomos susikaupusios apnašos nuo sunkiau pasiekiamų vietų,  taip pat apžiūrima dantų būklė. Neretai po šios paslaugos dantys atrodo ir baltesni.

Taigi, jau sužinojote, kad odontologija yra viena  patikimiausių ir geriausių pagalbininkių tuo atveju, jei norite būti nuostabiausios šypsenos savininkais, tad belieka tik nuspręsti, kurios iš šių paslaugų jums yra reikalingos. Arba nedelsti ir užsiregistruoti pas mus pirmąjai konsultacijai.

bottom of page